دروس آموزشی سطح پایین متوسط A2

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دروس آموزش زبان انگلیسی که در این بخش قرار دارند مناسب زبان آموزان سطح پایین متوسط یا A2 می باشد. پس از پایان این دوره زبان آموز قادر خواهد بود جملات و عبارات معمول و پرکاربرد درباره مسائل شخصی، خانواده، خرید، اشتغال و ... را درک کند. همچنین میتواند درباره مسائل ساده و آشنا به تبادل نظر پرداخته و درباره خود و مسائلی که به طور مستقیم با آنها در ارتباط است توضیح دهد. این دوره شامل 12 بخش است که هر بخش از 4 درس تشکیل شده و به رایگان در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار گرفته. منبع این دروس کتاب four corners 2 می باشد. برای دسترسی به این کتاب دو راه را پیشنهاد میکنیم:

  1. دانلود کل کتاب با حجم ۵۰ مگابایت
  2. کانال تلگرام Four Corners 2 شامل صفحات و فایلهای صوتی و ویدیویی

هر درس شامل ترجمه و جواب تمارین درس کتاب میباشد و مناسب افرادی است که صرفاً به دنبال پاسخ موردی برای سوال خود هستند. اگر قصد شرکت در دوره ی کامل این کتاب را دارید استفاده از ترجمه فارسی را به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم. با کلیک کردن روی پرچم انگلستان در بالای هر درس از بخش انگلیسی وبسایت و یا کتاب اصلی و یا از طریق کانال تلگرام دروس را مطالعه کنید. شما میتوانید پس از مطالعه هر درس سوالات خود را در پایین آن درس و یا در انجمن سایت مطرح نمایید.

برای دسترسی کامل به فایل های صوتی و ویدیویی حاوی صدای استاد و همچنین شرکت در کلاس های مجازی همزمان (زنده) صفحه کلاس های مجازی را مطالعه بفرمایید.

لطفاً توجه داشته باشید که دسترسی به بعضی از دروس فقط برای اعضای سایت میسر است. برای دسترسی به این دروس می توانید در سایت عضو شوید. (عضویت رایگان است).

12 دیدگاه ارسال شده:

سلام.

چرا من نميتونم از اپ استفاده کنم ؟ نام کاربری و رمز عبور رو وارد میکنم ولی پیام خطا میده و میگه دوباره چک کنید.