درباره ما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

در عصر حاضر، برقراری و بهبود ارتباط با مردم سراسر جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و آشنایی با یک زبان خارجی، خصوصاً زبان انگلیسی، می تواند کمک شایانی به این مسئله کند. وب سایت لینگوتایز با آگاهی از این امر، مصمم است با ارائه سرویس های مفید و مختلف به اعضایش در بهبود دانش زبان انگلیسی آنها گام بردارد.

تیم لینگوتایز با همکاری تعدادی از استادان برجسته دانشگاه ها و موسسات زبان، محققین و مترجمین زبان همواره سعی دارد تا خدمات آموزشی متنوعی را با بهترین کیفیت به زبان آموزان ارائه دهد. استادان زبان نیز می توانند با عضویت در وب سایت ELTacademia از خدمات آن برای تسهیل و بهبود آموزش استفاده کنند.

تیم لینگوتایز در حال نوشتن و تولید مجموعه ی کاملی از اصطلاحات، لغات، ضرب المثل ها، دروس گرامری، تست های آموزشی، مقالات یادگیری و آموزشی زبان برای زبان آموزان و استادان، سوالات مخصوص کلاس های بحث آزاد، پادکست های آموزشی و .... می باشد که به مرور زمان در اختیار شما زبان آموزان عزیز و همچنین جامعه ی محترم آموزش زبان قرار میگیرد. کلیه ی صفحات سایت اعم از مقالات، رویدادها، صفحات خبری سایت و انجمن ها  به دو زبان انگلیسی و فارسی بر روی سایت قرار گرفته اند که از طریق پرچم های موجود در بالای تمامی صفحات قابل مشاهده می باشند.

برای مشاهده ی خدمات و سرویس ها یی که در حال حاضر ارائه میشود، اینجا را کلیک کنید.