تیم لنگوئج تایز

آ

مدرس آیلتس
آرتین کارابیدیان - Artin Karabidian

آرتین کارابیدیان متولد 1358 بوده و بیش از 15 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه هایی از جمله آریانپور و خانه زبان آفرینش دارد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان می باشد. آرتین دارای گواهینامه بین المللی تدریس آیلتس از International House Dubai می باشد و از سال 1390 به صورت حرفه ای در زمینه آموزش آیلتس فعالیت می کند. آرتین از طرفداران کوهنوردی و همچنین مجموعه تلویزیونی Game of Thrones می باشد.

استاد زبان
آزاده درزی

آزاده درزی در مقاطع کارشناسی زبان وادبیات انگلیسی و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی تحصیل کرده و فعالیت حرفه ای خود را در زمینه آموزش زبان انگلیسی از سال ۱۳۸۴آغاز کرده است. آزاده تجربه تدریس در سطوح و آموزشگاههای مختلفی را دارد وعلت موفقیت خود در امر تدریس را عشق به این حرفه میداند.  وی از بهار ۱۳۹۵ همکاری خود را بعنوان استاد کلاسهای مجازی لنگوئج تایز آغاز نموده است. سرگرمی های شخصی او تئاتر، سفر، طبیعت گردی و نوازندگی پیانو و سه تار است.

ا

مترجم، نويسنده
Elham Jamali Pouya

الهام جمالی پویا در 21 فروردین 1361 در تهران به دنیا آمد. از 15 سالگی به انگلیسی علاقمند شد و در آموزشگاه زبان آزادی تا سطح F.C.E و تافل خواند. در سال 88 در رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور تهران فارغ التحصیل شد و از سال 84 کار خود را با تدریس شروع کرد. مسئولیت دارالترجمه کوروش، ترجمه دو کتاب "سازمانها و سازماندهی" و "مدیریت جبران خدمات" و ویراستاری دو کتاب "فرآیند برون سپاری" و "تئوری های مدیریت – آزمون ارشد" از سایر فعالیت های اوست. از سال 83 به موسیقی و نوازندگی پیانو روی آورد و از سال 87 در آموزشگاه های مختلف و به صورت خصوصی به تدریس پیانو مشغول است. دو سال اخیر مشغول یادگیری زبان آلمانی است و تا کنون به سطح B2 رسیده است. آشپزی و شیرینی پزی از دیگر علاقمندی های اوست و آنرا کمی حرفه ای انجام میدهد.

ج

هم بنیانگذار، مدیر وب سایت، مدرس آیلتس
جعفر کیانپور

جعفر کیانپور کارشناس ارشد آموزش زبان و از سال 1381 تا کنون به تدریس زبان در سطوح پایه تا پیشرفته در آموزشگاه های متفاوت، شرکت ها و نیز دانشکده خبردر تهران مشغول بوده است. او دارای گواهینامه بین المللی تدریس آیلتس از International House Dubai و طرفدار استفاده از تکنولوژی در کلاس هایش است.  فعالیت در شبکه های اجتماعی، پیوستن به جوامع آنلاین زبان و نیز طراحی وب سایتهای مختلف از علاقمندی ها اوست. جعفر در سال 1385 اولین وب سایت جوملایی خود را که مربوط به آموزش زبان بود طراحی کرد. یک سال بعد با دروپال آشنا شد و به یادگیری و به کارگیری این فریم ورک مدیریت محتوا (CMF) روی آورد. وب سایت لینگوتایز محصول دانش او در "تدریس زبان" و "طراحی وب" است.

از دیگر علائق جعفر میتوان به تولید محتوای آموزشی، عکاسی، فیلمبرداری، ورزش و نوازندگی سازهای کوبه ای اشاره کرد.

ر

مشاور آموزش
 Reza Vahdani

دکتر رضا وحدانی در حال حاضر به صورت فریلنس به ترجمه و مشاوره یادگیری و آموزش زبان می پردازد. او از سن 19 سالگی مشغول فعالیت در موسسات مختلف بوده است. در خلال این سالها، او کلاسهایی از سطوح ابتدایی تا پیشرفته را از جمله FCE, CAE, CPE,IELTS, TOEFL برگزاره کرده است. با اتمام کارشناسی ارشد، او به سطح بالاتری از آموزش زبان پیش رفت و به تدریس دروس عمومی زبان و نیز دوره های روش تدریس در سطوح دانشگاهی پرداخت. او دکترای خود را در 2012 دریافت کرد. او متولد 1347 است.

س

استاد زبان، مسئول شبکه های اجتماعی
سیما ناسوتی - sima nasooti

سیما ناسوتی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علوم و تحقیقات در رشته آموزش زبان انگلیسی و همچنین کارشناسی مهندسی برق می باشد. وی از سال ۱۳۹۶ همکاری خود را در زمینه تدریس زبان انگلیسی، تولید محتوای وب‌سایت و همچنین مدیریت شبکه های اجتماعی با تیم لنگوئج تایز آغاز کرده است. علایق سیما عبارتند از یادگیری و آموزش زبان، مطالعه کتاب و تماشای سریال Game of Thrones

ع

Alireza Ameri - دکتر علیرضا عامری

دکتر علیرضا عامری، استادیار دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، ایده پرداز در حوزه خلاقیت آموزشی هنرمحور و تفکرمیان/ترا رشته ای، واژه ساز، شاعر، مترجم و فرهنگ نویس می باشد. وی در حال حاضر مدیر پژوهش و فناوری این دانشکده می باشد.

ف

مدرس آیلتس
Fatemeh Vahidfar

فاطمه وحیدفر کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و از سال ۱۳۸۹ تا کنون به تدریس زبان در سطوح پایه تا پیشرفته در آموزشگاه‌ها و شرکت‌های مختلف مشغول بوده است. او دارای گواهینامه‌های متعددی از جمله IELTS TTC، خلاقیت در تدریس (Creativity in Teaching)، LSTC ( دوره تربیت مدیر آموزشی آموزشگاه) بوده و همچنین به عنوان ارائه‌دهنده مقاله در کنفرانس بین‌المللی TESOL در دبی و مقاله و پوستر در کنفرانس بین المللی TELLSI فعالیت داشته است. علایق فاطمه عبارتند از مطالعه کتاب، پیاده روی، شنا، موسیقی سنتی و تماشای سریال Friends.

تصویرساز
Fatemeh Karimi - فاطمه کریمی

فاطمه کریمی در 28 شهریور 1362 در مسجد سلیمان به دنیا آمد. او ازکودکی به نقاشی علاقه مند بود و از سال 1377 به طور جدی شروع به نقاشی کرد. او نقاشی را به عنوان رشته دانشگاهی خود برگزید و در سال 89 فارغ التحصیل شد. پس از ازدواج به تدریس نقاشی مدرن پرداخت و از سال 92 مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است.

م

هم بنیانگذار و عضو هیئت مدیره
Mojtaba Mohammadi

دکتر مجتبی محمدی رئیس دانشکده  ادبیات فارسی و زبان های خارجه دردانشگاه آزاد اسلامی رودهن تهران است. او بیش از 20 سال به تدریس در موسسات مختلف و دانشگاه ها مشغول بوده و در کنفرانس های بین المللی متعدد حضور داشته و مقالات پژوهشی مختلفی از او در مجلات داخل و خارج از ایران به چاپ رسیده است. علایق او در زمینه باورها و خودمختاری زبان آموزان و معلمان، آموزش زبان به کمک کامپیوتر  (CALL) و مهارت های نوشتاری است.

استاد زبان، نویسنده محتوا
محسن موغاری

محسن موغاری کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از سن 20 سالگی مشغول تدریس زبان به صورت حرفه ای در آموزشگاه های مختلف زبان تهران می باشد. او شدیداً به زبان انگلیسی علاقمند بوده و کلاس های مختلفی را از سطوح پایه تا پیشرفته در ارتباط با زبان عمومی و همچنین آیلتس برگزار نموده است. آنچه ذهن او را بیش از هر چیز به خود مشغول می کند، تدریس ساختارها و عبارت های طبیعی زبان (عبارت هایی که یک فرد انگلیسی زبان به طور طبیعی استفاده می کند) جهت ارتقای مهارت گفتاری و نوشتاری زبان آموزان است. از دیگر فعالیت های او می توان به ترجمه همزمان، تهیه پادکست‌های آموزشی و ساخت کلیپ های طنز آموزش زبان اشاره کرد.
محسن علاوه بر تدریس زبان تجربه فعالیت در هنرهای رزمی از جمله کونگ فو، جودو، دفاع شخصی و تکواندو را داشته است. او در حال حاضر بخشی از زمان خود را به تمرین و آموزش تکواندو می پردازد.

ک

مدرس آیلتس، نویسنده ی محتوای انگلیسی
کیان عباسی - Kian Abbasi

کیان عباسی در 1356 متولد شد و در دانشگاه علامه طباطبایی به تحصیل ادبیات انگلیسی پرداخت. او از سال 1376 به تدریس زبان در موسسات مختلف از جمله کیش،SIP ، کردستی و سفیر مشغول است و نیز در مجله "معماری محوطه" و وب سایت "سلامت" به عنوان مترجم فعالیت داشته است.