تیم لنگوئج تایز

آ

استاد زبان
آزاده درزی

آزاده درزی در مقاطع کارشناسی زبان وادبیات انگلیسی و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی تحصیل کرده و فعالیت حرفه ای خود را در زمینه آموزش زبان انگلیسی از سال ۱۳۸۴آغاز کرده است. آزاده تجربه تدریس در سطوح و آموزشگاههای مختلفی را دارد وعلت موفقیت خود در امر تدریس را عشق به این حرفه میداند.  وی از بهار ۱۳۹۵ همکاری خود را بعنوان استاد کلاسهای مجازی لنگوئج تایز آغاز نموده است. سرگرمی های شخصی او تئاتر، سفر، طبیعت گردی و نوازندگی پیانو و سه تار است.

س

استاد زبان، مسئول شبکه های اجتماعی
سیما ناسوتی - sima nasooti

سیما ناسوتی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علوم و تحقیقات در رشته آموزش زبان انگلیسی و همچنین کارشناسی مهندسی برق می باشد. وی از سال ۱۳۹۶ همکاری خود را در زمینه تدریس زبان انگلیسی، تولید محتوای وب‌سایت و همچنین مدیریت شبکه های اجتماعی با تیم لنگوئج تایز آغاز کرده است. علایق سیما عبارتند از یادگیری و آموزش زبان، مطالعه کتاب و تماشای سریال Game of Thrones

ف

مدرس آیلتس
Fatemeh Vahidfar

فاطمه وحیدفر کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و از سال ۱۳۸۹ تا کنون به تدریس زبان در سطوح پایه تا پیشرفته در آموزشگاه‌ها و شرکت‌های مختلف مشغول بوده است. او دارای گواهینامه‌های متعددی از جمله IELTS TTC، خلاقیت در تدریس (Creativity in Teaching)، LSTC ( دوره تربیت مدیر آموزشی آموزشگاه) بوده و همچنین به عنوان ارائه‌دهنده مقاله در کنفرانس بین‌المللی TESOL در دبی و مقاله و پوستر در کنفرانس بین المللی TELLSI فعالیت داشته است. علایق فاطمه عبارتند از مطالعه کتاب، پیاده روی، شنا، موسیقی سنتی و تماشای سریال Friends.

تصویرساز
Fatemeh Karimi - فاطمه کریمی

فاطمه کریمی در 28 شهریور 1362 در مسجد سلیمان به دنیا آمد. او ازکودکی به نقاشی علاقه مند بود و از سال 1377 به طور جدی شروع به نقاشی کرد. او نقاشی را به عنوان رشته دانشگاهی خود برگزید و در سال 89 فارغ التحصیل شد. پس از ازدواج به تدریس نقاشی مدرن پرداخت و از سال 92 مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است.

م

هم بنیانگذار و عضو هیئت مدیره
Mojtaba Mohammadi

دکتر مجتبی محمدی رئیس دانشکده  ادبیات فارسی و زبان های خارجه دردانشگاه آزاد اسلامی رودهن تهران است. او بیش از 20 سال به تدریس در موسسات مختلف و دانشگاه ها مشغول بوده و در کنفرانس های بین المللی متعدد حضور داشته و مقالات پژوهشی مختلفی از او در مجلات داخل و خارج از ایران به چاپ رسیده است. علایق او در زمینه باورها و خودمختاری زبان آموزان و معلمان، آموزش زبان به کمک کامپیوتر  (CALL) و مهارت های نوشتاری است.

استاد زبان، نویسنده محتوا
محسن موغاری

محسن موغاری کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از سن 20 سالگی مشغول تدریس زبان به صورت حرفه ای در آموزشگاه های مختلف زبان تهران می باشد. او شدیداً به زبان انگلیسی علاقمند بوده و کلاس های مختلفی را از سطوح پایه تا پیشرفته در ارتباط با زبان عمومی و همچنین آیلتس برگزار نموده است. آنچه ذهن او را بیش از هر چیز به خود مشغول می کند، تدریس ساختارها و عبارت های طبیعی زبان (عبارت هایی که یک فرد انگلیسی زبان به طور طبیعی استفاده می کند) جهت ارتقای مهارت گفتاری و نوشتاری زبان آموزان است. از دیگر فعالیت های او می توان به ترجمه همزمان، تهیه پادکست‌های آموزشی و ساخت کلیپ های طنز آموزش زبان اشاره کرد.
محسن علاوه بر تدریس زبان تجربه فعالیت در هنرهای رزمی از جمله کونگ فو، جودو، دفاع شخصی و تکواندو را داشته است. او در حال حاضر بخشی از زمان خود را به تمرین و آموزش تکواندو می پردازد.

ک

مدرس آیلتس، نویسنده ی محتوای انگلیسی
کیان عباسی - Kian Abbasi

کیان عباسی در 1356 متولد شد و در دانشگاه علامه طباطبایی به تحصیل ادبیات انگلیسی پرداخت. او از سال 1376 به تدریس زبان در موسسات مختلف از جمله کیش،SIP ، کردستی و سفیر مشغول است و نیز در مجله "معماری محوطه" و وب سایت "سلامت" به عنوان مترجم فعالیت داشته است.