دروس آموزشی سطح متوسط +B1

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دروس آموزش زبان انگلیسی که در این بخش قرار دارند مناسب زبان آموزان سطح متوسط یا +B1 می باشد. پس از پایان این دوره زبان آموز قادر خواهد بود اکثر متونی را که در محل کار، مدرسه و یا در شرایط دیگر می خواند و همچنین آنچه را که در این محیط ها می شنود، درک کند. همچنین میتواند درهنگام سفر در کشور انگلیسی زبان از پس صحبت کردن در اکثر شرایط بر آید و درباره موارد نظیر تجربیات و وقایع گذشته و آرزوهای خود صحبت کند و همچنین راجع به عقاید و برنامه ها دلیل آورده و آن ها را شرح دهد. این دوره شامل 12 بخش است که هر بخش از 4 درس تشکیل شده و به رایگان در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار گرفته. منبع این دروس کتاب four corners 4 می باشد. برای دسترسی به این کتاب سه راه را پیشنهاد میکنیم:

  1. دانلود کل کتاب با حجم -- مگابایت (رمز فایل فشرده شده lingoties.com می باشد)
  2. کانال تلگرام Four Corners 2 شامل صفحات و فایلهای صوتی و ویدیویی
  3. خرید نسخه چاپی

هر درس شامل جواب تمارین و متن فایل های صوتی درس کتاب می باشد و مناسب افرادی است که قصد خود خوانی این دوره را دارند. اگر قصد شرکت در دوره ی کامل این کتاب را دارید استفاده از ترجمه فارسی را به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم. شما میتوانید پس از مطالعه هر درس سوالات خود را در پایین آن درس و یا در انجمن سایت مطرح نمایید.

برای دسترسی کامل به فایل های صوتی و ویدیویی حاوی صدای استاد و همچنین شرکت در کلاس های مجازی همزمان (زنده) صفحه کلاس های مجازی را مطالعه بفرمایید.

لطفاً توجه داشته باشید که دسترسی به دروس فقط برای اعضای سایت میسر است. جهت دسترسی می توانید در سایت عضو شوید. (عضویت رایگان است).

4 دیدگاه ارسال شده:

با سلام و عرض ادب.از حسن نیت شما در جهت روشن کردن تاریکیهای پیش روی طالبان علم و نیز مسافران به دیگر نقاط دنیا متشکرم و ارزوی سربلندی و طول عمر برای شما بزرگواران دارم.

با سلام و خسته نباشید 

من ثبت نام کردم و

نتیجه تعیین سطح من B1  هست اما نمیدونم حالا چیکار کنم؟