کلاسهای آموزش مجازی زبان انگلیسی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

هدست

امروزه با پیشرفت فناوری اطلاعات و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در کشور و دسترسی بیشتر افراد به اینترنت پر سرعت، نیاز به تغییر شیوه های آموزشی یک ضرورت غیر قابل اجتناب است. همگام با این رشد سریع فناوری، نظریات فراگیری زبان نیز از روش های معلم محور و چهره به چهره به مدل های آموزشی غیرحضوری و آنلاین تبدیل شده است. تاکید بر اجرای نظریه ی فرهنگی اجتماعی ویگوتسکی که بر تعاملات بین فرهنگی، بین فردی و اجتماعی افراد استوار است زمینه ی بروز و استفاده از فناوری های نوین که به تحقق این نوع تعاملات کمک می کند را فراهم می سازد. بر این اساس لینگوتایز در راستای نیل به اهداف علمی و فرهنگی خود اقدام به برگزاری کلاس های آموزش مجازی (اینترنتی) زبان نموده است. این کلاسها از سال 1393 و با اتکا به  بیش از 20 سال تجربه در آموزش زبان و حدود 10 سال تجربه درامرآموزش اینترنتی برگزار گردیده است.

 • منبع مورد استفاده برای  کلاس های عمومی زبان کتاب های Top Notch و Summit می باشد.

Book Level
Top Notch Fundamentals Basic: B1, B2, B3, B4, B5
Top Notch 1 Elementary: E1, E2, E3, E4, E5
Top Notch 2 Pre-intermediate: PI1, PI2, PI3, PI4, PI5
Top Notch 3 Intermediate: I1, I2, I3, I4, I5
Summit 1 Upper-intermediate: UI1, UI2, UI3, UI4, UI5
Summit 2 Advanced: AD1, AD2, AD3, AD4, AD5

زبان آموز پس از ثبت نام و تعیین سطح، فایل های آموزشی و دیگر منابع یادگیری را پیش از تشکیل هر جلسه دریافت می کند. سپس با مطالعه ی منابع دریافت شده در کلاس مجازی آنلاین حضور می یابد و با حضور استاد ضمن حل تمرین ها و رفع اشکال به فعالیت اضافی جهت بهبود مهارت صحبت کردن (speaking) می پردازد. به منظور رفع اشکال تمرین های نوشتاری (writing) علاوه برجلسه آنلاین، استاد و زبان آموزان بارها در طول هفته از طریق کانال تلگرام و وب سایت با هم در ارتباط هستند.

روزهای تشکیل دوره

یکشنبه و سه شنبه

شنبه و چهارشنبه

تعداد جلسه 16 جلسه مجموعاً 24 ساعت
ساعت کلاس

18 الی 19:30

19:30 الی 21

21 الی 22:30

 • کلیه ی دوره های آموزشی ترمیک فوق درسه سطح مبتدی (A1) و پایین متوسط (A2) و متوسط (B1) به صورت عمومی و خصوصی تشکیل می شود.
 • حداکثر تعداد زبان آموزان در هر کلاس 10 نفر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ی ثبت نام کلاس های بحث آزاد این صفحه را مطالعه بفرمایید.

 • نحوه ی ارتباط استاد و زبان آموزان در کلاس از طریق نرم افزار چت صوتی مامبل، (قابل نصب روی کامپیوتر، موبایل و تبلت) می باشد. نحوه ی نصب و چگونگی استفاده از برنامه مامبل
 • استفاده از هدفون و میکروفون و یا هدست برای داشتن کلاسی با کیفیت صدای مناسب، الزامی می باشد.
 • سرعت دانلود و آپلود اینترنت شما بایستی حداقل 128 کیلو بیت در ثانیه باشد. میتوانید برای تست سرعت خود از طریق کامپیوتر این وب سایت استفاده کنید. پس از لود سایت روی BEGIN TEST کلیک کرده و صبر کنید تا تست انجام شود. به عنوان مثال در عکس زیر سرعت دانلود کاربر 6.85 مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود 0.86 مگابیت (860 کیلو بیت) بر ثانیه است. (قبل از تشکیل اولین جلسه سرعت اینترنت شما در محیط کلاس بررسی می شود.)
 • تست سرعت اینترنت

 • در هنگام تشکیل کلاس، اتاق شما به کلاس درس تبدیل می شود و همانطور که مشخص است، یک کلاس باید کاملا ساکت باشد. از قرار دادن وسایلی که ایجاد سر و صدا می کند (موبایل، تلفن و ..)، خودداری فرمایید.
 • جهت راهنمایی در نصب و انجام تنظیمات نرم افزار کلاس لطفاً برنامه ی Teamviewer را دانلود و در سیستم خود نصب نمایید.

 1. جهت ثبت نام ابتدا عضو سایت شوید و با چک کردن ایمیلی که در فرم عضویت وارد کرده اید، بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید. (عضویت در سایت رایگان است)
 2. پس از عضویت در سایت بایستی در آزمون تعیین سطح شرکت کنید. هزینه ی آزمون تعیین سطح ده هزار تومان می باشد و شامل 70 سوال در زمینه مهارت های شنیداری، خواندن، و دستور زبان و همچنین مصاحبه ی تلفنی است. برای تکمیل فرم پیش ثبت نام و آزمون تعیین سطح اینجا را کلیک کنید. تا یک روز کاری پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام جهت انجام آزمون شفاهی و راهنمایی استفاده از نرم افزار با شما تماس خواهیم گرفت. شما هم اگر سوالی دارید می توانید قبل یا بعد از ثبت نام با ما تماس بگیرید. 02126601848
 • شهریه دوره های ترمیک که به صورت نیمه خصوصی برگزار می گردد برای هر ترم دو ماهه (15 جلسه 90 دقیقه ای) به شرح جدول زیر می باشد:
 • ترم 1، 2 و 3 (کتاب 1) 150,000 تومان
  ترم 4، 5 و 6 (کتاب 2) 170,000 تومان
  ترم 7، 8 و 9 (کتاب 3) 180,000 تومان
  ترم 10، 11 و 12 (کتاب 4) 190,000 تومان