کلاس بحث آزاد انگلیسی (همزمان و غیرهمزمان)

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

کلاس بحث آزاد انگلیسی

این صفحه مربوط به کلاس‌های بحث آزاد مجازی است. مشاهده اطلاعات کلاس بحث آزاد حضوری

کلاس های بحث آزاد اینترنتی (free discussion) لینگوتایز از طریق نرم‌افزار Adobe Connect به صورت زنده (ویدیویی) و ارتباط صوتی غیر همزمان (واتسپ) و همچنین به صورت حضوری (در تهران) در حال برگزاری می باشد. هدف از برگزاری این کلاس ها تقویت مهارت speaking و بهبود کلی دانش زبان آموزان سطح متوسط و بالاتر می باشد. تا کنون بیش از ۱۳۰ جلسه کلاس بحث آزاد به صورت هفتگی تشکیل شده است.

  • این کلاس ها در دو سطح +A2 (پایین متوسط) و B1 (متوسط و بالاتر) و به صورت ماهانه در حال برگزاری است.
  • حداکثر تعداد زبان آموزان در یک کلاس ۱۰ نفر می باشد.
  • هر هفته یک درس جدید به همراه فایل ویدیویی، سوالات، کلمات و اصطلاحات مربوطه از طریق گروه واتسپ برای زبان‌آموزان ارسال می‌گردد. بلافاصله task (سؤال) اول در گروه مطرح می‌شود و شرکت کنندگان طی ۳ روز آینده درس را مطالعه کرده و به task اول (به صورت پیام صوتی) پاسخ می‌دهند. استاد به تک تک پاسخ‌ها گوش داده و بازخورد مناسب ارائه می‌دهد. task دوم نیز به همین روش انجام شده و در روز آخر کلاس مجازی به صورت ویدیو کنفرانس در محیط Adobe Connect برگزارمی شود و شرکت کنندگان با حضوراستاد به بحث و تبادل نظر درباره موضوع می پردازند. علاوه بر task های speaking، یک سوال کتبی نیز در انتهای درس مطرح می‌شود و شرکت کنندگان یک هفته فرصت دارند تا به صورت نوشتاری به این سوال پاسخ دهند. موضوعات این جلسات به گونه ای انتخاب می شود که علاوه برایجاد چالش و گفتگو سبب پیشرفت مهارت‌های گفتاری و نوشتاری‌ نیز می‌شود.

تعداد جلسات: 4 جلسه لایو + ارتباط هفتگی غیر همزمان

استادان: جعفر کیان‌پور، نوشین اشرفی

زمان شروع ترم جدید:به علت ماهیت موضوعی بودن، در حال حاضر این کلاس به صورت دائمی در حال تشکیل است و شما از هر زمانی می‌توانید برای یک ماه ثبت نام کنید.

  • نحوه ی ارتباط استاد و زبان آموزان از طریق نرم افزار Adobe Connect، وب سایت و گروه واتسپ می باشد. نحوه ی نصب Adobe Connect (برای ویندوز، مک، اندروید و iOS)
  • استفاده از هدست یا هندزفری برای داشتن کلاسی با کیفیت صدای مناسب، الزامی می باشد.
  • در هنگام تشکیل کلاس، اتاق شما به کلاس درس تبدیل می شود و همانطور که مشخص است، یک کلاس باید کاملا ساکت باشد. از قرار دادن وسایلی که ایجاد سر و صدا می کند (موبایل، تلفن و ..)، خودداری فرمایید.

  • شهریه ماهانه کلاس بحث آزاد ۲۵۰،۰۰۰ تومان می باشد.
  1. جهت ثبت نام ابتدا عضو سایت شوید و با چک کردن ایمیلی که در فرم عضویت وارد کرده اید، بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید. (عضویت در سایت رایگان است)
  2. سپس برای پرداخت آنلاین اینجا کلیک کنید. دقت داشته باشید که برای مشاهده فرم پرداخت می بایست ابتدا عضو سایت شده و لاگین کرده باشید. تا یک روز کاری پس از ثبت نام جهت راهنمایی استفاده از نرم افزار با شما تماس خواهیم گرفت. شما هم اگر سوالی دارید می توانید قبل یا بعد از ثبت نام با ما تماس بگیرید. 02126601848 - 09306060492

12 دیدگاه ارسال شده: