کلاس بحث آزاد انگلیسی (همزمان و غیرهمزمان)

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

کلاس بحث آزاد انگلیسی

کلاس های بحث آزاد اینترنتی (free discussion) لینگوتایز از طریق نرم‌افزار Adobe Connect به صورت زنده (ویدیویی) و ارتباط صوتی غیر همزمان (واتسپ) و همچنین به صورت حضوری (در تهران) در حال برگزاری می باشد. هدف از برگزاری این کلاس ها تقویت مهارت speaking و بهبود کلی دانش زبان آموزان سطح متوسط و بالاتر می باشد. تا کنون بیش از ۱۳۰ جلسه کلاس بحث آزاد به صورت هفتگی تشکیل شده است.

  • این کلاس ها در دو سطح +A2 (پایین متوسط) و B1 (متوسط و بالاتر) در حال برگزاری است.
  • حداکثر تعداد زبان آموزان در یک کلاس ۱۰ نفر می باشد.
  • ابتدای هر هفته یک درس جدید به همراه فایل ویدیویی، سوالات، کلمات و اصطلاحات مربوطه برای زبان‌آموزان ارسال می‌گردد. کلاس به صورت ویدیو کنفرانس زنده هرهفته یک جلسه (دوشنبه یا چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۰:۳۰) در محیط Adobe Connect برگزارمی شود و شرکت کنندگان با حضوراستاد به بحث و تبادل نظر درباره سوالات از قبل طراحی شده می پردازند. در طول هفته زبان آموزان از طریق صحبت کردن در گروه واتسپ به صورت صوتی (ضبط صدا) با یکدیگرو با استاد در ارتباط هستند و علاوه برپاسخ کتبی به سوال از پیش تعیین شده باید در مورد تعدادی از لغات و اصطلاحات جدید فایل صوتی صدای ضبط شده خود را برای استاد ارسال نمایند. موضوعات این جلسات به گونه ای انتخاب می شود که علاوه برایجاد چالش و گفتگو سبب پیشرفت مهارت‌های گفتاری و نوشتاری‌ نیز می‌شود.

زمان تشکیل کلاس لایو +A2: دوشنبه ساعت 21 تا 22:20

زمان تشکیل کلاس لایو +B1: چهارشنبه ساعت 21 تا 22:20

تعداد جلسات: 4 جلسه لایو + ارتباط هفتگی غیر همزمان

استادان: جعفر کیان‌پور، نوشین اشرفی

زمان شروع ترم جدید:به علت ماهیت موضوعی بودن، در حال حاضر این کلاس به صورت دائمی در حال تشکیل است و شما از هر زمانی می‌توانید برای یک ماه ثبت نام کنید.

این کلاس ها در دو سطح +A2 (متوسط) و +B1 (پیشرفته) در حال برگزاری است.

  • نحوه ی ارتباط استاد و زبان آموزان از طریق نرم افزار Adobe Connect، وب سایت و گروه واتسپ می باشد. نحوه ی نصب Adobe Connect (برای ویندوز، مک، اندروید و iOS)
  • استفاده از هدست یا هندزفری برای داشتن کلاسی با کیفیت صدای مناسب، الزامی می باشد.
  • در هنگام تشکیل کلاس، اتاق شما به کلاس درس تبدیل می شود و همانطور که مشخص است، یک کلاس باید کاملا ساکت باشد. از قرار دادن وسایلی که ایجاد سر و صدا می کند (موبایل، تلفن و ..)، خودداری فرمایید.

  • شهریه ماهانه کلاس بحث آزاد ۱۰۰،۰۰۰ تومان می باشد.
  1. جهت ثبت نام ابتدا عضو سایت شوید و با چک کردن ایمیلی که در فرم عضویت وارد کرده اید، بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید. (عضویت در سایت رایگان است)
  2. سپس برای پرداخت آنلاین اینجا کلیک کنید. دقت داشته باشید که برای مشاهده فرم پرداخت می بایست ابتدا عضو سایت شده و لاگین کرده باشید. تا یک روز کاری پس از ثبت نام جهت راهنمایی استفاده از نرم افزار با شما تماس خواهیم گرفت. شما هم اگر سوالی دارید می توانید قبل یا بعد از ثبت نام با ما تماس بگیرید. 02126601848 - 09306060492

7 دیدگاه ارسال شده:

It must be great!

افزودن دیدگاه جدید