زبان آموزان

Stuff for English learners:

یادگیری زبان انگلیسی را از کجا شروع کنم؟

یادگیری زبان انگلیسی را از کجا شروع کنم؟

برای آموزش زبان انگلیسی از کجا شروع کنم؟

سوالی که بارها و بارها از استادان زبان پرسیده می شود! در این مقاله انتخاب های کلی شما برای آموزش زبان بررسی می شود و راه کارهایی ارائه می کنیم.

۱۰ اشتباه متداول در کاربرد علائم و نشانه‌ها در زبان انگلیسی

۱۰ اشتباه متداول در کاربرد علائم و نشانه‌ها در زبان انگلیسی

تسلط بر نکات زیر و رعایت آنها هنگام نوشتن از اغلب خطاهای علامت‌گذاری جلوگیری می‌کند.

۱. بعد از "introductory word"ها (کلمات مقدماتی)، "introductory phrase"ها (عبارات مقدماتی) و "introductory clause"ها (شبه‌جمله‌های مقدماتی) از ویرگول (کاما) استفاده کنید.
جمله‌ی غلط:

Moreover students are expected to read at least one English classic every six weeks.

(ترجمه: علاوه بر این، از دانش‌آموزان انتظار می‌رود که حداقل یک رمان کلاسیک انگلیسی را در شش هفته بخوانند.)
جمله‌ی درست:

چگونه واژگانی بیشتری را در صحبت کردن به زبان انگلیسی استفاده کنیم؟

چگونه واژگانی بیشتری را در صحبت کردن به زبان انگلیسی استفاده کنیم؟

حتما برای شما هم پیش آمده که هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی،‌ کلمات مناسب برای رساندن منظور خود را به یاد نمی‌آورید.
گرچه هنگام یادگیری هر زبانی، برای گسترش دایره‌ی واژگان هزاران مقاله در اختیار شما قرار می‌گیرد اما جالب است بدانید که آنچه در این مورد اهمیت دارد تقسیم‌بندی این واژگان به دو دسته‌ی فعال یا کاربردی (active) و غیر فعال (passive) است.

گواهی DELTA (دیپلم آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان)

مدرک DELTA (دیپلم آموزش زبان انگلیسی به غیر انگلیسی زبانان)

دلتا متشکل از سه ماژول یا سنجه (module) است که می‌توانید تک‌به ‌تک یا جداگانه و با هر ترتیب‌بندی یا در هر زمانی، این ماژول‌ها را بگذرانید.  دلتا نوعی ارزیابی ماژولی و منعطف است، به این شکل که شما با سرعت خودتان درس می‌خوانید و المان‌های تجربی در دفترکار خودتان اتفاق می‌افتند.

شرکت در دوره آنلاین DELTA

تفاوت انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی (بریتیش)

How Different are British and American English?

زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی در تمام دنیا دارای انواع مختلف مانند انگلیسی استرالیایی، کانادایی، نیوزیلندی، بریتانیایی و همچنین انگلیسی آمریکایی است. در میان تمام این گونه ها، انگلیسی بریتانیایی و انگلیسی آمریکایی جز معتبرترینها محسوب می شوند. لازم به ذکر است که همه گونه های انگلیسی رایج در سراسر جهان تنها کمی با یکدیگر تفاوت دارند. در این مقاله، انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتانیایی از نظر تلفظ، دستور زبان، کلمات و املا مورد مقایسه قرار خواهند گرفت.

چگونه تلفظ خود را بهتر کنیم؟

چگونه تلفظ خود را بهتر کنیم؟

Photo credit: David Hume Kennerly/Getty Images Entertainment/Getty Images

آرزوی هر زبان آموزی است که بتواند زبان انگلیسی را به خوبی افراد انگلیسی زبان صحبت کند. برای دستیابی به این هدف نکات زیر را در نظر بگیرید:

یادگیری آسان زبان انگلیسی و لذت کاربرد آن در زندگی

یادگیری آسان زبان انگلیسی و لذت کاربرد آن در زندگی

آیا از زبان انگلیسی خسته شده‎اید؟ آیا نگران هستید که آنطورکه باید و شاید نمی‎توانید انگلیسی را یاد بگیرید؟ شاید هم دلتان می‎خواهد انگلیسی را بیشتر از این در زندگی‎ و انجام کارهای مورد علاقه‎ تان بکار ببرید.

می‎خواهم این مژده را به شما بدهم که راهی شگفت‎انگیز وجود دارد تا انگلیسی را بهتر یاد یگیرید و حین یادگیری آن از پیشرفت لذت ببرید.

اگر انگلیسی زبان دوم شماست، در هر سطحی هستید و با هر روشی که یاد می‎گیرید، می‎توانید با عادت‎هایی سرگرم ‎کننده، طبیعی و راحت از فرصت‎های جدید بهره ببرید، تمرین کنید و در انگلیسی پیشرفت کنید.

چگونه از طریق موسیقی و آهنگ ها، انگلیسی بیاموزیم: 8 توصیه

چگونه از طریق موسیقی و آهنگ ها، انگلیسی بیاموزیم: 8 توصیه

در مقاله ی "چرا از طریق موسیقی و ترانه زبان انگلیسی را بیاموزیم؟" به دلایل استفاده از موسیقی در یادگیری و آموزش زبان پرداختیم. در این مقاله روش های انجام این کار را بررسی خواهیم کرد:

قبل از شروع شما باید آهنگ هایی که می خواهید از آنها بیاموزید را انتخاب کنید. این مسئله بسیار پر اهمیت است زیرا میتواند مشکلاتی پیش روی شما قرار دهد. آهنگ های نامناسب آنهایی هستند که:

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - زبان آموزان