من ایمیل فعال سازی را دریافت نکردم!

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

ایمیل فعال سازی حساب معمولاً ظرف یک دقیقه ارسال میشود اما گاهاً ممکن است به علت ترافیک سایت تا 5 دقیقه هم زمان ببرد. چنانچه بعد از گذشت 15 دقیقه این ایمیل را دریافت نکردید به ترتیب زیر عمل کنید:

 1. ابتدا بخش spam با junk ایمیل خود را چک کنید. شاید ایمیل در آن قسمت باشد.
 2. مطمئن باشید که ایمیلی که در فرم ثبت نام وارد کردید صحیح بوده و مثلاً در تایپ کردن اشتباه نکرده اید. برای اطمینان از این مسئله وارد صفحه ی ثبت نام شده و دربخش "نشانی پست الکترونیک" ایمیلتان را وارد کنید. اگر علامت ضربدر  ظاهر شد به این معناست که قبلاٌ ایمیلتان را صحیح وارد کرده اید و ایمیل شما در سیستم ثبت شده. اما اگر علامت تیک check ظاهر شد به این معناست که این ایمیل جدید است و در نتیجه شما قبلاً به اشتباه ایمیل متفاوتی وارد کرده بودید. پس مجدداً با ایمیل جدید ثبت نام کنید.
 3. گاهاً به دلائل مختلف ایمیل ارسالی به دست شما نمیرسد و میبایست مجدداً ایمیل دیگری ارسال شود. شما میتوانید خودتان این کار را طبق مراحل زیر انجام دهید:
  • از طریق "صفحه ی ورود" و با استفاده از نام کاربری یا ایمیل و گذرواژه ای که در فرم ثبت نام ثبت کردید، وارد حساب کاربری خود شوید.
  • روی گزینه ی "ویرایش" کلیک کنید.
  • کمی پایین تر روی "ارسال مجدد ایمیل فعال سازی حساب" کلیک کنید.
 4. ممکن است سرورشرکت ارائه دهنده ی ایمیل شما به گونه ای تنظیم شده باشد که ایمیل های سایت ما را block کند. این مسئله به ندرت پیش می آید. در این صورت ترجیحاً از سرویس های ایمیل رایگان معروف نظیر google, yahoo, aol, ... استفاده کنید.
 5. اگر همچنان موفق به فعال سازی حساب کاربری تان نشدید، یک ایمیل به support@lingoties.com با عنوان "عدم دریافت ایمیل فعال سازی" ارسال کنید. در این ایمیل نام خود را بیان کنید تا ما حساب کاربری شما را ایجاد کنیم.

3 دیدگاه ارسال شده:

با سلام
با تشکر از اینکه چنین امکانی را برای علاقمندان قرار داده اید
من نمیتونم ایمیل فعال سازی را دریافت کنم
اگر امکان دارد کمکم کنید

باسلام

معادل فارسی spelling club و arts and crafts club چیه؟ در صورت امکان ممنون میشم درموردشون توضیح هم بدید.