برنامه ی کلاسهای مجازی زبان انگلیسی

لینگوتایز در کلیه مراحل یادگیری با کلاسها و برنامه های آموزشی متنوع همراه شماست. پس از عضویت در سایت و شرکت در آزمون تعیین سطح یکی از سطح های زیر را انتخاب کنید و همراه با ما در جریان یادگیری زبان قرار بگیرید. لطفاً قبل از شروع یادگیری توضیحات و نحوه برگزاری کلاس ها را حتماً مطالعه بفرمایید.

برنامه ی کلاسهای سطح مبتدی (A1)

برنامه ی کلاسهای سطح پایین متوسط (A2)

برنامه ی کلاسی سطح متوسط (B1)

13 دیدگاه ارسال شده:

سلام، عصر بخیر
آزمون تعیین سطح نتیجه ش بر چه اساسی هست؟ من ۱۳از۲۵ شدم. ینی سطحم چی هست؟

با سلام،

توضیحات صفحه ی تعیین سطح بروز شد. طبق جدولی که قرار دادیم میتونید سطح خودتون رو پیدا کنید.

 نتیجه ی 13 معادل سطح متوسط هست. ولی در نظر داشته باشید که این آزمون فقط لغت و گرامر شما رو بررسی میکنه. در صورت نیاز میتونید در آزمون تعیین سطح کامل سایت شرکت کنید.

با آرزوی موفقیت شما

با سلام

در زمان تعیین شده از طریق نرم افزار مامبل اقدام کردم اما مدام  پیام connction timed outمی آمد و اتصال برقرار نمی شد. 8 دی نیز همین مشکل بود. راهنمای مامبل را نیز عمل کردم اما اتصال برقرار نشد. لطفا راهنمایی فرمایید.سپاس

سلام
نتیجه تعیین سطح من شد 23 از 25، من در کدام سطح از کلاسهای شما شرکت کنم؟
با سپاس

سلام. از طریق جدولی که روی صفحه ی تعیین سطح ده دقیقه ای گذاشتیم میتونید سطحتون رو مشخص کنید.

 تعیین سطحی که شرکت کردید لغت و گرامر شما رو میسنجه که شما در این دو مهارت عالی هستید. اگه speaking تون هم مثل این دو باشه کلاسهای گفتگوی سایت شاید خیلی براتون مفید نباشه. ولی اگه سطح صحبت کردنتون در حد Intermediate باشه کلاسا حتماً براتون مفیده...

در سطح advanced کلاس رایگان نداریم. میتونید به صورت خصوصی کلاس داشته باشید.

موفق باشید

سلام. ایمیلتون رو دریافت کردیم. دلیل اینکه قادر به فعالسازی ایمیل خود نیستید اینه که در فرم ثبت نام سایت ابتدای ایمیلتون به اشتباه www. قرار دادید. لطفاً یکبار دیگه از طریق فرم ثبت نام در سایت عضو بشید و ایمیل خودتون رو بدون www. وارد کنید. یعنی به این شکل:

ma.ahm........@gmail.com

حساب کاربری قبلی شما حذف شد. اگه باز مشکلی داشتید در خدمتیم.

سلام
من ازمون 8/25 شدم الان کلاس میخواهم شرکت کنم برای کلاس رایگان رهنمایی کنید ممنون

سلام

تمامی توضیحات و اطلاعات لازم جهت برگزاری کلاس در این صفحه داده شده. لطفاً مطالعه بفرمایید. در ضمن هیچ کدام از کلاسهای لنگوئج تایز به صورت رایگان برگزار نمی شود.

موفق باشید