آزمون آیلتس لهجه بریتیش است یا آمریکن

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Forums: 

سلام.ببخشید سوالی که داشتم اینه که من قصد دارم برای آزمون آیلتس مطالعه کنم.آیا این آزمون به لهجه ی بریتیش هست؟ و اینکه کتابهای تاچ استون آیا لهجه ی بریتیش دارند یا امریکن؟
شما پیشنهاد میکنید کدام لهجه را برای خواندن زبان انتخاب کنم؟

آزمون آیلتس یک آزمون بین المللی است و از همه لهجه های انگلیسی در آن استفاده می شود. در بخش شنیداری آیلتس ممکن است لهجه آمریکایی، کانادایی، بریتیش، استرالیایی، هندی و یا هر لهجه دیگری را بشنوید. در بخش speaking هم اگر تلفظ صحیح و واضحی داشته باشید، به هر لهجه ای می توانید صحبت کنید! برای کسب نمره بالاتر در بخش شنیداری آزمون IELTS بهتر است به پادکست های صوتی با  لهجه های مختلف گوش دهید.

کتاب های Touchstone بر اساس لهجه American هستند. من لهجه خاصی را پیشنهاد نمی کنم. اما این مهم است که در صحبت کردن خود همواره از یک لهجه ثابت استفاده کنید. همچنین شما از طریق فیلم، موسیقی، اخبار و .... در هر صورت با همه لهجه ها روبرو می شوید. پس همانطور که قبلاً گفتم بهتر است علاوه بر کتابی که کار می کنید به لهجه های دیگر هم گوش دهید.

موفق باشید

سلام
بنده هدفم گرفتن مدرک ایلتس هستش . و از لحاظ زبان در سطح مبتدی می باشم می خواستم بپرسم ابتدا برای شروع زبان از چه کتاب هایی استفاده کنم یعنی از لحاظ زبان به سطحی برسم که بعد از آن بتوانم منابع ایلتس را شروع کنم و یه سوال دیگه هم داشتم ایا نوع لهجه مهمه ، چون در برخی از سایت ها خوانده ام که ایلتس بیشتر روی لهجه بریتیش تاکید داره و بهتره اول از همین لهجه شروع بشه.
ممنون