اگه سوالی داشته باشم کجا میتونم بپرسم؟

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

یکی از خدمات اصلی ما پشتیبانی آموزشی و پاسخدهی به سوالات شما در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی و یا نحوه ی کار کردن با سایت است و دوستان زیادی از کانالهای مختلف (واتس اپ، وایبر، فیسبوک، سایت و ...) سوالات خود را مطرح میکنند. هرچند که در بسیاری موارد ما از همان طریق پاسخگوی ما بوده ایم اما در نظر داشته باشید که طبق قوانین سایت پشتیبانی آموزشی خدمات لینگوتایز و پاسخدهی به سوالات شما فقط از طریق سایت www.lingoties.com صورت میگیرد. پس چنانچه سوالی دارید (هر چند کوتاه) لطفاً از طریق سایت اقدام کنید. لطفاً به موارد زیر توجه کنید:

  • برای پرسیدن سوالات آموزشی بایستی عضو سایت شوید. (عضویت رایگان است)
  • قبل از پرسیدن سوال حتماً بخش سوالات متداول سایت و سوالات متداول انجمن و خصوصاً مقالات آموزش انگلیسی را بررسی کنید. احتمال اینکه قبلاً کسی سوال شما را پرسیده باشد وجود دارد. همچنین میتونید از فرم جستجو که در بالای تمام صفحات وجود داره استفاده کنید.
  • لطفاً سوالات آموزشی خود را در انجمن زبان انگلیسی سایت بپرسید تا ظرف 24 الی 48 ساعت توسط یکی از استادان پاسخ دریافت کنید. به محض پاسخدهی به سوال شما به صورت خودکار یک ایمیل برایتان ارسال میشود. برای استفاده از انجمن بایستی عضو سایت شوید. (عضویت رایگان است و 1 تا 2 دقیقه زمان میبرد)
  • گاهی پیش می آید که شما نمیخواهید صرفاً به خاطر یک سوال پرسیدن عضو سایت ما شوید. حق با شماست! عضو شدن و چک کردن ایمیل برای فعال کردن عضویت بعضی مواقع سخت ترین کار است! شما میتوانید سوالتان را از طریق فرم تماس بپرسید. اگر پاسخ سوال شما در حد چند کلمه باشد بلافاصله جواب میدهیم. اما اگر نیاز به توضیحات دارد، آن سوال را به صورت ناشناس به انجمن انتقال داده و پاسخ میدهیم و جواب را برای شما نیز ارسال میکنیم.
  • چرا ما اصرار داریم که در انجمن سوال پرسیده شود؟ پاسخدهی به سوالات شما همانند بقیه خدمات سایت به صورت رایگان صورت میگیرد. سایت لینگوتایز هزاران کاربر دارد و ما طبیعتاً وقت کافی برای پاسخ دهی تک تک سوالات به صورت خصوصی را نداریم. در ضمن وقتی که سوال شما در انجمن قرار میگیرد پس از مدتی در موتورهای جستجو نیز ثبت میشود و در آینده افراد بسیاری جواب همان سوال را صرفاً با جستجو در گوگل و هدایت به سایت LanguageTies دریافت خواهند کرد. برای مثال روی لینک روبرو کلیک کنید: فرق بین دو کلمه Consumer و Customer

2 دیدگاه ارسال شده:

سلام چه طوری میتونم حساب کاربری خودمو کلا حذف کنم یعنی کاملا دی اکتیو بشم و دیگه عضو نباشم اخه گزینشو نداره ...لطفا راهنمایی کنید

افزودن دیدگاه جدید