راهنمای انجمن، شرایط و ضوابط

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

لطفا به خاطر داشته باشید که این یک انجمن عمومی است و هر کس که به وب دسترسی داشته باشد می تواند آنچه را که شما نوشته اید یا ارسال کرده اید بخواند. به علاوه ، موتورهای جستجویی همچون گوگل نیز به این پستها دسترسی دارند. از این رو، نباید آنچه را که دوست ندارید دیگران ببیند یا بخوانند ارسال کنید.

با داشتن هر گونه فعالیت در این سایت شما در واقع با شرایط اساسی زیر  موافقت کرده اید. لطفا پیش از آن که ادامه دهید به دقت ضوابط سایت را مطالعه کنید:

1) با عضویت در سایت شما تایید می کنید که حداقل 13 سال دارید. هر فرد زیر 13 سال پیش از آن که در سایت شروع به هر کاری کند باید یک فرم موافقت از سوی والدین خود داشته باشد. این سیاست در راستای حفاظت آنلاین از حریم شخصی کودکان مصوب در سال 2000 (COPPA) در پیش گرفته شده است.

2) شما آزادید افکار و اعتقادات خود را ابراز کنید مشروط بر آنکه آنها توهین آمیز و یا عمدا کینه ورزانه نباشند. مدیران سایت حق دارند دیدگاه های تحریک آمیز جنسیتی، نژادپرستانه، سیاسی و دینی را فورا و بدون درخواست نظر کاربران حذف کنند.

3) لطفا با مدیران و دیگر کاربران سایت محترمانه برخورد کنید. برای مثال، اگر با نظری که نوشته شده موافق نیستید و می خواهید به آن پاسخ دهید، این کار را به شیوه ای دوستانه و محترمانه انجام دهید، در نظر داشته باشید که نظرات خود را با ملاحظه ابراز کنید.

4) نظر به این که تلاش ما بر این است که انجمن برای کاربران جوان تر نیز مکان مناسبی باشد، لطفا از زبانی مودبانه استفاده کنید؛ به مقدسات توهین نفرمایید، و تا آنجا که ممکن است از ابراز دشمنی شخصی در پست های خود خودداری کنید.

5)وب سایت Languageties.com و یا اعضای آن مسئول آنچه در انجمن بیان می شود نیستند.

6) مطالبی را ارسال کنید که مرتبط با موضوع انجمن باشد. اگر می خواهید مسئله جدیدی را مطرح کنید، لطفا آن را در انجمن مربوط به آن موضوع ارسال کنید .

7) هر بخش از انجمن مورد نظارت قرار می گیرد تا عاری از مطالب خارج از نزاکت و پستهای تجاری- تبلیغاتی باشد.

8) در بخش انگلیسی انجمن همه پست ها، نظرات، تصاویر و اعلامیه های خود را به زبان انگلیسی ارسال کنید. مطالب و پست های فارسی خود را نیز در بخش فارسی انجمن ارسال کنید. همچنین فراموش نکنید که کاربرانی از سراسر جهان در سایت فعالیت میکنند که انگلیسی زبان دوم آنها است. بنابراین، مطالب خود را کوتاه و با ملاطفت بیان کنید. به این ترتیب نظرات شما به وضوح و به آسانی فهمیده و درک می شود .

9) استفاده از هر نوع زبان یا رفتار جنسی ممنوع است. هر گونه تلاش برای جلب توجه جنسی دیگران که ممکن است به اضطراب و اختلال منجر شود غیر قابل قبول است.

10) نام های مستعار تحریک آمیز، نامحترم، بی ادبانه، یا به طور کلی گیج کننده (به عنوان مثال "ADMIN") حذف خواهد شد. علاوه بر این، نام های کاربری تنها می توانند متشکل از حروف الفبای انگلیسی باشند. توجه داشته باشید که تنها با یک نام کاربری به سایت وارد شوید، چرا که داشتن نامهای مستعار متعدد می تواند منجر به سردرگمی شود و دیگر اعضا را به  اشتباه بیندازد.

11) هر گونه تبلیغات در داخل انجمنها ممنوع است. اگر نام کاربری مورد استفاده شما معرف یک گروه مشخص یا یک محصول باشد، ما آن نام مستعار را حذف خواهیم کرد و این مدیران هستند که تصمیم میگیرند چه چیزی تبلیغات محسوب می شود.

12) مدیران تمام تلاش خود را می کنند تا به حریم شما و نیز مطالبی که ارسال کرده اید احترام بگذارند. ما مطالب ارسالی شما را بدون دلیل موجه ویرایش نمی کنیم و یا بد جلوه نمی دهیم. با این حال، لازم است از ارائه اطلاعات شخصی مانند آدرس ایمیل، نامی که در شبکه های اجتماعی بکار می برید، شماره تلفن، و غیره در پستهای خود خودداری کنید. چنین اطلاعاتی به خاطر حفاظت از خود شما حذف خواهند شد.

13) لطفا سعی کنید از آواتارهای مناسب اجتماعی و یا تصاویر بدون برهنگی و نیز عکسهایی که سوء تفاهم سیاسی یا مذهبی ایجاد نمی کنند به عنوان عکس پروفایل خود استفاده کنید. مدیران سایت در مورد این که کدام آواتار یا تصویر مناسب است و کدام تصویر باید حذف شود تصمیم خواهند گرفت. اگر اعضای سایت درخواست کنند، و یا ما حدس بزنیم که شما عکسی درستی آپلود نکرده اید، ممکن است از شما درخواست کنیم تا از دستورالعمل  زیر پیروی کنید تا اطمینان حاصل شود که خود را به عنوان فرد دیگری معرفی نکرده اید:

- برگه کاغذی را که روی آن کلمه LanguageTies نوشته شده است در دست بگیرید و به همراه آن برگه از خودتان عکس بگیرید و آن عکس را برای ما ارسال کنید.

اگر از انجام این کار امتناع بورزید، تصویر شما حذف خواهد شد.

برای جلوگیری از این امر، اگر عکسی که گذاشته اید عکس خود شما نیست، لطفا این مطلب را در قسمت "درباره من" پروفایل خود ذکر کنید.

14) به محتوای دارای حق مولف (کپی رایت) احترام بگذارید و به نویسنده یا نویسندگان مربوطه ارجاع بدهید و به آنها استناد کنید، در غیر این صورت محتوا از روی سایت برداشته خواهد شد. لینک مستقیم هر نوع دانلود ویا لینک دانلود غیر قانونی مطالب دارای کپی رایت را نمی توان  در انجمن ها به اشتراک گذاشت.

15) این نوع پستها به تحتمال زیاد حذف خواهند شد:

-  پستهای  نامشخص به همراه تبلیغات، اطلاعات شخصی و یا لینک به سایت های دیگر.

- پست های توهین آمیز، نژاد پرستانه، تقاضاگونه، ویروسی و یا دیگر پستهایی که محتوای ناخوشایند داشته باشند.

-  پست تکراری، و یا پستهایی که تنها نقل قولی از پستهای قبلی هستند.

- پستهایی که به موضوع مرتبط نباشند.

- پستهایی ناچیزی که محتوای کمی دارند و یا بدون محتوا هستند، برای مثال پستهایی که فقط دارای شکلک یا آدرس ایمیل باشند.

- پستهایی که از نظر زبانی ضعیف باشند و نکات مربوط به نگارش و ویرایش را رعایت نکرده باشند، و نیز پستهایی که بیش از حد از الفبای مخخف استفاده کنند (به عنوان مثال:What r u doing? ).

- پستهایی که در مورد نحوه استفاده سایر اعضا از زبان انگلیسی نظرات توهین آمیز بدهند.

16) رعایت موارد زیر موجب دلگرمی مدیران سایت خواهد بود:

-  لطفا از زبان پیامهای فوری مانند "r" و یا "u" در پست های خود استفاده نکنید. به یاد داشته باشید که خود شما باید قدم اول را برای بهبود زبان انگلیسی خود بردارید. اگر خودتان شروع به استفاده درست از زبان انگلیسی نکنید، ما قادر نیستیم به شما کمک کنیم.

- لطفا سوال خود را فقط یک بار ارسال کنید و برای دریافت پاسخ صبور باشید. معلمان سایت داوطلب هستند و از شما خواهشمندیم به وقت آنها احترام بگذرید.

- زمانی که نقل قولی از یک پست پیشین را ذکر می کنید، سوال خود را از نقل قول جدا کنید. این کار را می توان با برجسته کردن (های لایت کردن) سوال انجام داد.

- ارائه منبع  برای سوال خود بسیار حایز اهمیت است. چرا که اگر زمینه سوال شما مشخص نباشد، دادن پاسخ صحیح به آن بسیار دشوار خواهد بود.

- به یاد داشته باشید که کلمات "لطفا" و "متشکرم" کلماتی هستند که بیشتر مردم دنیا از آنها استقبال می کنند.