FAQ

Share this

There are 17 Comments

سلام ببخشید من برای ازمون ثبت نام کردم از کجا بدونمکی ازمون و باید بدم؟

 

سلام نگین جان, به سایت لنگوئج تایز خوش اومدی عزیزم.

و اما در مورد سوالی که ارسال کردی; 

به زودی با شما تماس گرفته میشه و سوالات تستی به آدرس ایمیل ثبت شده در سایت ارسال میشه. طی مدت زمانی که برات مشخص میشه (75 دقیقه) سوالات مرتبط به لیسنینگ, ریدینگ و گرامر رو پاسخ میدی و به همراه رایتینگ که در مورد یه تئوری عمومی هست و در چند پاراگراف بصورت انشا مینوسی, برای سایت ارسال میکنی و در یه زمان مشخص با شما تماس میگیرن و آزمون اسپیکینگ یا مصاحبه ی تلفنی هم میدی.

در آخر مجموع امتیاز کسب شده به اطلاعت میرسه و سطح شما مشخص میشه.

برات آرزوی موفقیت دارم

ایشالله 20 بشی دوستم :)

سلام خسته نباشید

ببخشید یه سوال داشتم

 می خواستم چندتا نکته کلیدی و خیلی مهم برای تقویت speaking بهم ارائه کنید 

سطح من top intermediate  و کتاب های سامیتو می خونم

همه مهارتام خوبه به جز صحبت کردن لطفا راهنماییم کنید 

با تشکر

سلام آقای یوسفی.

شما به راحتی میتونید جواب سوال خودتون رو در این مقاله پیدا کنید;

http://www.languageties.com/fa/article/7-donts-for-speaking-english

بهتون پیشنهاد میکنم به این مقاله بسنده نکنید و تمام مقالات رو که در لینک زیر موجود هستن (در هر زمینه ای که مرتبط با یادگیری زبان هست) رو با دقت و حوصله مطالعه کنید.

بعد از مطالعه ی این مقالات به نکات کلیدی برخورد می کنید که واقعا براتون کاربردی و مفید خواهد بود. علاوه بر اون کاربران عزیز سایت نظرات و تجربیات خودشون رو در قسمت دیدگاه برای کاربران عضو و غیر عضو به اشتراک گذاشتن که برای خودم خیلی جالب بود. 

http://www.languageties.com/fa/articles-for-students

براتون آرزوی موفقیت دارم.

سلا م سطح من با شما یکیه باید برای تقویت مکالمه با یک نفر دیکه تمرین کنید شماره من هست 09118621057 تماس بگیرید  i need someone to practice with

باسلام،من میتونم اشعاروترانه های انگلیسی به نظم دربیارم.البته میبایست این مطلب رو دربخش مکاری عنوان کنم امابه هرحال صلاح دونستم اینجامطرح کنم.درصورت تمایل میتونیدبرام نمونه شعرارسال کنید.

خواهی اگر،به شعرنویسم ترا،همی       بیگانه؛آن سخن که بخوانی ترانه اش

دانم که ذوق پارسیان رابه کس نداد      آنکس که گشت شعرمن اینک بهانه اش

شد"تایزلنگوئج"چه گردلربا بسی        شیرین فزون شود؛بَرَدم گربه خانه اش

سلام برای استفاده از نرم افزار بالا من نام کاربری رو وارد می کنم ولی میگه نام کاربری خود را چک کنید در حالی که با این نام کاربری  می تونم وارد سایت شم مشکل چیه؟

 

طراحی سایت کودکان
یکی از مهم ترین رده های سنی رده سنی کودکان می باشد که شامل بحث های آموزش و سرگرمی می شود. به همین خاطر گروه ها و شبکه های فرهنگی و هنری اقدام به پیاده سازی وب سایت های کودکانه کرده اند. در وب سایت های کودکانه موضوعاتی چون شعر، آموزش نقاشی، آموزش موسیقی، آموزش زبان انگلیسی، مقالات آموزشی مخصوص کودکان و... به همراه گرافیک و قالبی کودکانه که مورد توجه کودکان باشد قرار می گیرد. 
در بخش کتابخانه آنلاین وب سایت، کودکان می توانند متناسب با رده سنی خود و متناسب با سلیقه ی خود کتاب داستان جالبی را بخوانند، حتی والدین نیز می توانند با دانلود این کتاب ها از وب سایت آن ها را برای کودکان خود بخوانند.

طراحی سایت

امکانات در طراحی سایت کودکان

• طراحی کتابخانه های مجازی برای استفاده از کتاب‌های مخصوص کودکان در طراحی سایت کودکان
• طراحی بخش بازی برای مخصوص کودکان در طراحی سایت کودکان
• طراحی بخش سرگرمی برای دریافت شعر و فیلم های کودکانه 
• طراحی بخش های آموزشی کودکان در طراحی سایت کودکان
• قرار دادن لینک‌های مفید برای کودکان و والدین آن ها در طراحی سایت کودکان
• طراحی بخش لطیفه و داستنی‌ها در طراحی سایت کودکان
• طراحی فروشگاه اینترنتی مخصوص کودکان در طراحی سایت کودکان

طراحی سایت

بخش بازی در طراحی سایت کودکان

لیستی از بازی های مخصوص به کودکان در در بخش بازی در وب سایت قرار می گیرد که کودکان با انجام هر کدام ممکن است وارد چالشی بشوند که این چالش ها تاثیرگذاری مثبتی بر افزایش قدرت تخیل و هوش کودکان دارد.

بخش سرگرمی در طراحی سایت کودکان

در این بخش از وب سایت کودکان می‌توانند ترانه‌های کودکانه ، داستان‌های صوتی کودکانه که مخصوص به رده سنی خود می باشد را دانلود کنند. گروه‌های فرهنگی و آموزشی می توانند اجرا‌ها و فعالیت‌هایی که کودکان در موسسه های فرهنگی انجام می دهند را نیز در این بخش قرار داده و دیگر کودکان را به انجام این کارها دعوت می کنند.

بخش آموزش در طراحی سایت کودکان

موسسه های فرهنگی خدمات آموزشی خاصی را برای همه ی کودکان در نظر دارند که متناسب با فعالیت آموزشگاه های فرهنگی ممکن است این خدمات گوناگون باشند.

فروشگاه اینترنتی در طراحی سایت کودکان

با طراحی بخش منحصر به فردی به نام فروشگاه اینترنتی در وب سایت های کودکان صاحبان وب سایت می توانند محصولات کمک آموزشی، انواع کتاب های داستانی، اسباب بازی و... را برای فروش بر روی وب سایت قرار دهند. با نظارت والدین کودکان می توانند لوازم مورد نیاز و متناسب با سن خود را به صورت آنلاین از وب سایت بخرند.

 

http://sitecode.ir

https://www.limotorsh.com

http://www.idea-soft.ir

http://www.npco.net

 

Add new comment